Hoe vaak eerder deden de deelnemers mee? (bijgewerkt 8 september)

Na correctie van enkele deelnemers en onder voorbehoud van nog steeds bestaande fouten in deze data, geeft onderstaande weer hoe vaak deelnemers al eerder aan de start van de 200 Myls ‘SOLO’  deelnamen: In de 200 Myls  ‘SOLO’  hebben we ervoor gekozen alles op alfabetische volgorde van scheepsnaam te presenteren.

Boot Schipper Aantal eerdere starts
ADIOS Aad Buis Rookie
Aletis Maarten Keja 1
Altair Hans Pietersma 11
Amuze 2 Klaas Wierenga Rookie
Angel Bert van den Broek Rookie
Anoniem Harmen De Jong 4
Apertus Frank Keizer 1
Balander Tim de Rooij Rookie
Baslymar Marco de Leeuw Rookie
Batfish Bart Desaunois 8
Best Blauw Sander Vogelenzang 4
Black Magic Woman Harris Visser 4
Bliss Madelon Kuiper 3
Blue June Henk Zomer 5
BluePassion Rob Querner Rookie
Bongo Martin Selles 12
Box Jellyfish Wouter Huisman 1
Brothership Allert Mastenbroek 1
Buiten Westen Jaco Cossee 3
Catch me Tjitse Zandstra 1
Cerva Gerwin Bruynooge Rookie
Chick-a-Bee Erik Hardonk 6
ChillOut! Henk Bulthuis 8
Cras Factus Est Henjo Ruiter 11
Crazy D Pieter Parie 2
Dique Jan Dijk 1
Dondersteen Eric ten Bos 7
Dreamcatcher Mabel de Vries 1
EscXape Jan de Bruin 8
Falcon R. Denijs 1
Firestorm Wim van Slooten 3
Flecha Siebe Schootstra 1
Florijn Jeroen Paardekooper 5
Full House Tom Spierings Rookie
Geisha Theo Hin 10
Geluksvogel Coenraad de Vries Rookie
Gotcha2 Olivier Verhaar 3
Goudvis Rob Vis 6
Grace Sjouke Bus 5
Hemels van der hart Roy Heiner Rookie
Hjärta Klaas Hart 2
Hodspur Patrick ten Brincke 3
Ilios Peer van Oosterhout 3
Ilou Harry van der Weij 3
In de Roos Ronald Jaarsma Rookie
Indigo Mienco Dijkstra Rookie
Indra Eric-Jan Wiebenga 9
Inspirit KJ Kroon 5
Jaap Jaap Metzlar 2
Jetstream Gerben Bos 7
Jorehi J. Hoekstra 2
Karma René Glasz 2
Kick Nils Wassenaar 5
KIM Ben van Egmond 2
Liv Jules de Wolf Rookie
Mafalda Ties Dammers Rookie
Mare René Klaassen Rookie
Maritime Hotel Harry Klieverik Rookie
Maverick Chris W Schram 1
MaXimum Jos van der Vossen Rookie
Moshulu Ronald Lettenmeijer 5
NKE.NU Pim Schulp 6
Oranjebitter René Paardekooper 2
Paradiso Wessel Agterhof 2
Perogivi Robert Bal 2
Pretender N. van der Thiel 2
Push-Up Jesse Mulder 2
Rep en Roer P. van Ham 3
Rosy Maes R.B. Ronald Meeuwissen 2
Sabar Rogier Lulof 2
Saffier Govert Ramselaar 3
Sirius Minke Kersken Rookie
Six Pack Thies van Wijk Rookie
Skip Intro Dirk Krab 5
So What Dick Loos Rookie
SparklinGS Richard van Leeuwen 5
Spirit Willem van den Bosch 4
Sport A Kees Bakker Rookie
Stinkfoot Sander van Doorn 6
Strongbow Lukas Mol 1
Sundance Dolf Karsemeijer 1
Sunday Morning Sunrise Joost Ubbink Rookie
Sunmoon Ronald van Doorn 3
Swell Geert Bosch 5
Swinde Gert Jan Koele 6
Tapas Chris Roos 1
Therros The Grey Cees G.P. Heemskerk 3
Trûdel Tom Coufreur 3
Tzigane Harry Vogel 6
Wendelin Rien van Zwienen Rookie
White Mustang Kees Tabak 4
Yoho Peter Knüppel 5
Zahir Raoul Godthelp 1
Zilt Irma Vonk 2