Title Image

200 MYLS SOLO

Wedstrijddata 2016

De 200 Myls ‘SOLO’ zal aanstand jaar verzeild worden van 5 t/m 9 oktober 2016. De dag voorafgaand verzamelen deelnemers zich in de starthaven, zijn veiligheidsinspecties en wordt ‘s avond het palaver gehouden. De inschrijving zal openen op 1 maart 2016 en zoals alle jaren redelijk snel vol raken. 100 Inschrijvingen is het maximum, dus zet die maar alvast in je agenda als je mee wilt doen.

Prijsuitreiking

Afgelopen woensdag heeft de prijsuitreiking plaatsgevonden in Restaurant Bataviahaven.  De definitieve uitslagen zijn via deze link te zien. De prijswinnaars zijn geworden:

  • Dehlerprijs = Sjouke Bus met de Grace, een Dehler 36 SQ
  • Rookieprijs = Harry Klieverik met de Maritime Hotel, een Contest 35

 

Baanprijzen:

  • Baanprijs baan 4 = Dirk Krab met de Skip Intro, een FF95
  • Baanprijs baan 2 = Harry van der Weij met de Ilou, een Jeanneau Sun Fast 37,
  • Baanprijs baan 1 = Olivier Verhaar met de Gotcha 2, een JOD 35

Overallprijzen

  • 3e prijs = Harris Visser met de Black Magic Woman, een Waarschip 1010
  • 2e prijs = Richard van Leeuwen met de SparklinGS, een Grand Soleil 37
  • 1e prijs = Sander van Doorn met de Stinkfoot, een Mini Pogo 3
  • Line honours prijs = Bart Desaunois met de Batfish, een J133
  • Jan Luijendijkprijs = Minke Kersken met de Sirius, een Friendship 28

En natuurlijk was iedereen die de wedstrijd gezeild heeft een winnaar voor zichzelf, die er een paar leuke dagen aan gehad heeft!

Hoe vaak eerder deden de deelnemers mee? (bijgewerkt 8 september)

Na correctie van enkele deelnemers en onder voorbehoud van nog steeds bestaande fouten in deze data, geeft onderstaande weer hoe vaak deelnemers al eerder aan de start van de 200 Myls ‘SOLO’  deelnamen: In de 200 Myls  ‘SOLO’  hebben we ervoor gekozen alles op alfabetische volgorde van scheepsnaam te presenteren.

Boot Schipper Aantal eerdere starts
ADIOS Aad Buis Rookie
Aletis Maarten Keja 1
Altair Hans Pietersma 11
Amuze 2 Klaas Wierenga Rookie
Angel Bert van den Broek Rookie
Anoniem Harmen De Jong 4
Apertus Frank Keizer 1
Balander Tim de Rooij Rookie
Baslymar Marco de Leeuw Rookie
Batfish Bart Desaunois 8
Best Blauw Sander Vogelenzang 4
Black Magic Woman Harris Visser 4
Bliss Madelon Kuiper 3
Blue June Henk Zomer 5
BluePassion Rob Querner Rookie
Bongo Martin Selles 12
Box Jellyfish Wouter Huisman 1
Brothership Allert Mastenbroek 1
Buiten Westen Jaco Cossee 3
Catch me Tjitse Zandstra 1
Cerva Gerwin Bruynooge Rookie
Chick-a-Bee Erik Hardonk 6
ChillOut! Henk Bulthuis 8
Cras Factus Est Henjo Ruiter 11
Crazy D Pieter Parie 2
Dique Jan Dijk 1
Dondersteen Eric ten Bos 7
Dreamcatcher Mabel de Vries 1
EscXape Jan de Bruin 8
Falcon R. Denijs 1
Firestorm Wim van Slooten 3
Flecha Siebe Schootstra 1
Florijn Jeroen Paardekooper 5
Full House Tom Spierings Rookie
Geisha Theo Hin 10
Geluksvogel Coenraad de Vries Rookie
Gotcha2 Olivier Verhaar 3
Goudvis Rob Vis 6
Grace Sjouke Bus 5
Hemels van der hart Roy Heiner Rookie
Hjärta Klaas Hart 2
Hodspur Patrick ten Brincke 3
Ilios Peer van Oosterhout 3
Ilou Harry van der Weij 3
In de Roos Ronald Jaarsma Rookie
Indigo Mienco Dijkstra Rookie
Indra Eric-Jan Wiebenga 9
Inspirit KJ Kroon 5
Jaap Jaap Metzlar 2
Jetstream Gerben Bos 7
Jorehi J. Hoekstra 2
Karma René Glasz 2
Kick Nils Wassenaar 5
KIM Ben van Egmond 2
Liv Jules de Wolf Rookie
Mafalda Ties Dammers Rookie
Mare René Klaassen Rookie
Maritime Hotel Harry Klieverik Rookie
Maverick Chris W Schram 1
MaXimum Jos van der Vossen Rookie
Moshulu Ronald Lettenmeijer 5
NKE.NU Pim Schulp 6
Oranjebitter René Paardekooper 2
Paradiso Wessel Agterhof 2
Perogivi Robert Bal 2
Pretender N. van der Thiel 2
Push-Up Jesse Mulder 2
Rep en Roer P. van Ham 3
Rosy Maes R.B. Ronald Meeuwissen 2
Sabar Rogier Lulof 2
Saffier Govert Ramselaar 3
Sirius Minke Kersken Rookie
Six Pack Thies van Wijk Rookie
Skip Intro Dirk Krab 5
So What Dick Loos Rookie
SparklinGS Richard van Leeuwen 5
Spirit Willem van den Bosch 4
Sport A Kees Bakker Rookie
Stinkfoot Sander van Doorn 6
Strongbow Lukas Mol 1
Sundance Dolf Karsemeijer 1
Sunday Morning Sunrise Joost Ubbink Rookie
Sunmoon Ronald van Doorn 3
Swell Geert Bosch 5
Swinde Gert Jan Koele 6
Tapas Chris Roos 1
Therros The Grey Cees G.P. Heemskerk 3
Trûdel Tom Coufreur 3
Tzigane Harry Vogel 6
Wendelin Rien van Zwienen Rookie
White Mustang Kees Tabak 4
Yoho Peter Knüppel 5
Zahir Raoul Godthelp 1
Zilt Irma Vonk 2

Veiligheidschecklist 2015

De Veiligheidschecklist_2015 is per heden beschikbaar. We wijzen erop dat dit een onvolledige lijst is, onvoldoende om de boot mee te checken in de voorbereidingen. Voor jullie voorbereidingen moet je de ISAF Special Regulations Category 3 goed doornemen, op alle punten moet je voldoen en zou je gecontroleerd kunnen worden.